Fallback Formatter (8.x-1.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था
