Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Status
os: Статус

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ
