Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Formatter
pl: Formater

en: Formatter settings
pl: Ustawienia formatera

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
