Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve
