Fallback Formatter (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Weight for @title
ta: @title ன் எடை
