Media Fallback (2.1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Label
ru: Метка

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Machine name
ru: Машинное имя
