Media Fallback (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Media
oc: Mèdia

en: Machine name
oc: Nom sistèma
