Media Fallback (8.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Media
fa: رسانه

en: Machine name
fa: نام دستگاه
