False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Search
bs: Pretraga

en: Settings
bs: Postavke

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Blocked
bs: Blokiran

en: Apply
bs: Primjeni
