False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Status
he: מצב

en: Actions
he: פעולות

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Blocked
he: חסום

en: Enter username
he: הזנת שם משתמש

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Migration
he: מיגרציה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
