False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Blocked
kk: Бұғатталған
