False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Blocked
ku: بلۆککراوە
