False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Actions
ru: Действия

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Settings
ru: Настройки

en: Default
ru: По умолчанию

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Blocked
ru: Заблокировано

en: User Accounts
ru: Пользователи

en: Enter username
ru: Введите имя пользователя

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Migration
ru: Миграция

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию
