False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Page
ta: பக்கம்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Blocked
ta: தடுக்கப்பட்டது

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
