False Account Detector (2.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Actions
tr: Eylemler

en: Search
tr: Ara

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: All
tr: Tümü

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Blocked
tr: Engellendi

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Migration
tr: Göç

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan
