False Account Detector (2.0.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Blocked
bn: নিষ্ক্রিয়
