False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Actions
hu: Műveletek

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: default
hu: alapértelmezés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: block
hu: blokk

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Enter username
hu: Felhasználónév megadása

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Migration
hu: Költöztetés

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ
