False Account Detector (2.0.0-beta3) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ
