False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Search
cy: Chwilio

en: Reset
cy: Ailosod

en: default
cy: rhagosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: All
cy: I gyd

en: Block
cy: Bloc

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: block
cy: bloc

en: Blocked
cy: Wedi blocio

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
