False Account Detector (2.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Actions
mr: कृती

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: default
mr: मुलभूत

en: Settings
mr: संरचना

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: All
mr: सर्व

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Blocked
mr: प्रतिबंधीत
