False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: default
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: block
kn: ಖಂಡ

en: Blocked
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿಸಲಾದ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Migration
kn: ರವಾನಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ
