False Account Detector (2.0.0-beta5) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
