False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: default
el: προεπιλογή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: All
el: Όλες

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Blocked
el: Αποκλεισμένος

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
