False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Blocked
hy: Արգելափակված
