False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Actions
sq: Veprimet

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: default
sq: e prezgjedhur

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: block
sq: blloku

en: Blocked
sq: Bllokuar
