False Account Detector (2.0.0-beta6) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Actions
uk: Дії

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: default
uk: замовчування

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: block
uk: блок

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Whitelisted
uk: У білому списку

en: User Accounts
uk: Облікові записи

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Migration
uk: Перенесення...

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
