False Account Detector (2.0.0-beta8) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Search
ms: Carian

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Default
ms: Lalai

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Blocked
ms: Disekat
