Fancy File Delete (2.0.0) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: List
de: Liste

en: Administration
de: Verwaltung

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Path
de: Pfad

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: File ID
de: Datei-ID

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortieren nach

en: Manual
de: Manuell

en: ‹ Previous
de: ‹ Vorherige Seite

en: Next ›
de: Nächste Seite ›

en: Apply
de: Anwenden

en: File Name
de: Dateiname

en: Offset
de: Versatz

en: All Files
de: Alle Dateien

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Entity label
de: Entitätsbeschriftung

en: File usage
de: Dateinutzung

en: Views bulk operations
de: Ansichtsmassenverarbeitungsaktionen
