Fancy File Delete (2.0.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Administration
sk: Administrácia

en: Path
sk: Cesta

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: File ID
sk: ID súboru

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Manual
sk: Manuálne

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne
