Fancy File Delete (2.0.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Path
sl: Pot

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Info
sl: Podatki
