Fancy File Delete (2.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
