Fancy File Delete (2.0.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: List
gl: Lista

en: Administration
gl: Administración

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Path
gl: Ruta

en: Created
gl: Creado

en: Page
gl: Páxina

en: File ID
gl: ID do ficheiro

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Info
gl: Información

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
