Fancy File Delete (2.0.10) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Administration
bs: Administracija

en: Path
bs: Putanja

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
