Fancy File Delete (2.0.2) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: List
ast: Llista

en: Administration
ast: Alministración

en: Reset
ast: Reafitar

en: Path
ast: Camín

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: File ID
ast: ID del ficheru
