Fancy File Delete (2.0.2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: List
fr: Lister

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: File ID
fr: Identifiant (ID) de fichier

en: Sort by
fr: Trier par

en: Manual
fr: Manuel

en: ‹ Previous
fr: ‹ Précédent

en: Next ›
fr: Suivant ›

en: Apply
fr: Appliquer

en: File Name
fr: Nom du fichier

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal

en: Entity label
fr: Libellé de l'entité

en: File usage
fr: Utilisation du fichier
