Fancy File Delete (2.0.2) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: List
hr: Popis

en: Administration
hr: Administracija

en: Reset
hr: Poništi

en: Path
hr: Putanja

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: File ID
hr: ID datoteke

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
