Fancy File Delete (2.0.2) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: List
id: Daftar

en: Administration
id: Administrasi

en: Path
id: Jalur

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: File ID
id: ID berkas

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Manual
id: Petunjuk

en: ‹ Previous
id: ‹ Sebelumya

en: Next ›
id: Selanjutnya ›

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun

en: File usage
id: Penggunaan berkas
