Fancy File Delete (2.0.2) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Info
te: సమాచారం

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
