Fancy File Delete (2.0.3) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: List
it: Elenco

en: Administration
it: Amministrazione

en: Reset
it: Ripristina

en: Path
it: Percorso

en: Filename
it: Nome file

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: File ID
it: ID file

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Manual
it: Manuale

en: Info
it: Informazioni

en: ‹ Previous
it: ‹ Precedente

en: Next ›
it: Seguente ›

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Master
it: Principale

en: Entity label
it: Etichetta dell'entità

en: File usage
it: Utilizzo del file
