Fancy File Delete (2.0.3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: List
mr: यादी

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Path
mr: रस्ता

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
