Fancy File Delete (2.0.3) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: List
my: စာရင်း

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
