Fancy File Delete (2.0.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Administration
ur: تنظیم

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
