Fancy File Delete (2.0.4) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: List
is: Listi

en: Administration
is: Stjórnun

en: Reset
is: Endursetja

en: Path
is: Slóð

en: Filename
is: Skráarnafn

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
