Fancy File Delete (2.0.4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: List
oc: Listar

en: Administration
oc: Administracion

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Path
oc: Camin

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
