Fancy File Delete (2.0.6) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: List
hu: Lista

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Path
hu: Útvonal

en: Filename
hu: Fájlnév

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Page
hu: Oldal

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Manual
hu: Kézi

en: Info
hu: Infó

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: File Name
hu: Fájlnév

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Entity label
hu: Entitáscímke

en: File usage
hu: Fájl használata
