Fancy File Delete (2.0.6) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Administration
nl: Beheer

en: Path
nl: Pad

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Manual
nl: Handmatig

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: File Name
nl: Bestandsnaam

en: All Files
nl: Alle Bestanden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity label
nl: Entiteitlabel

en: File usage
nl: Bestandsgebruik
