Fancy File Delete (2.0.6) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: List
pl: Lista

en: Administration
pl: Administracja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Created
pl: Utworzono

en: Page
pl: Strona

en: File ID
pl: Identyfikator pliku

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Manual
pl: Ręczne

en: Info
pl: Informacja

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: File Name
pl: Nazwa pliku

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity label
pl: Etykieta encji

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików
