Fancy Login (3.0.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
cs: Vytvořit nový uživatelský účet.

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Display
cs: Zobrazit

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet
