Fancy Login (3.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Create a new user account.
he: יצירת חשבון משתמש חדש

en: Login
he: כניסה

en: Display
he: תצוגה

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Create new account
he: הצטרפות

en: Sign in
he: כניסה
