Fancy Login (3.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Create a new user account.
hr: Stvori novi korisnički račun.

en: Login
hr: Prijava

en: Display
hr: Prikaz

en: Request new password
hr: Zatraži novu lozinku

en: Create new account
hr: Stvori novi račun
